2014 Katlı Saç Modelleri / Saç

Konuyu Paylaşın
  • twitter
  • facebook
  • google
  • pinterest
  • rss

Home / Saç / 2014 Katlı Saç Modelleri

2014 Katlı Saç Modelleri

Katlı saç kesimleri kadınların tercih ettikleri trend saç modelleriniden biridir.Gür saçlara sahip bayanların ve ince telli düz saçlara sahip bayanların saçlarını daha dolgun gösteren bir modeldir.Katlı saç kesimleri saçları daha dolgun göstermesinin yanında , aynı zamanda daha gür gösterir.Tabi saçlara ...


katlı saç modelleri 2014
katlı saç modelleri 2014

QR:  2014 Katlı Saç Modelleri

Katlı saç kesimleri kadınların tercih ettikleri trend saç modelleriniden biridir.Gür saçlara sahip bayanların ve ince telli düz saçlara sahip bayanların saçlarını daha dolgun gösteren bir modeldir.Katlı saç kesimleri saçları daha dolgun göstermesinin yanında , aynı zamanda daha gür gösterir.Tabi saçlara kattığı ayrı havanın yanında yüz hatlarınıda değiştirdiği bilinir.

Mesala keskin ve sert yüz hatlarına sahip bayanlar katlı saç modellerini tercih ettiklerinde yüz ifadelerinin yumuşadığını farkedebilirler.Katlı saç kesimleri seyrek saçlı bayanlara tavsiye edilmez , saçlarıda daha seyrek gösterebilir.

Genellikle her kadına yakışan katlı saç modelleri , bu sezonda 2014 trend saç modelleri arasında yer alıyor , özellikle kumral saç rengi ile son derece uyumlu olduğunuda hatırlatalım.Galerimizden en güzel katlı saç modellerini inceleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 


Bir önceki yazımız olan Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Tonları başlıklı makalemizde 2014 saç renkleri, bal köpüğü ve bal köpüğü saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki yazıyı okuyun:
kedi-gözü-makyajı-3
Kedi Gözü Makyaj Örnekleri

1960'larda oldukça moda olan , günümüzde hala kadınların vazgeçemediği kedi gözü makyajı oldukça iddalı makyaj türlerinden biri , adı edie...

Kapat
Kadın Dünyası